PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10050493}
5,4 5 022
oceny
5,4 10 1 5022
3,4 5
ocen krytyków
Nieobliczalna
powrót do forum filmu Nieobliczalna

Oglądało się Ok

ocenił(a) film na 6

Trochę inny niż książka. Zupełnie pominęli wątek ojca Daniela, ale film nie wyszedł źle. Da się obejrzeć. Oczywiście zaraz będą zaniżone oceny, bo gra tu Wieniawa. Ludzie mają jakiś kompleks tej dziewczyny, a co śmieszniejsze, moim zdaniem zagrała lepiej od Grochowskiej.

doroti

Jaki był wątek ojca Daniela w książce?

ocenił(a) film na 6
Blair

Ogólnie to jednym z głównych wątków jest to, że Daniel jedzie do Włoch niby na erazmusa, ale ma cel żeby spotkać się z ojcem. On zostawił jego mamę jak była w ciąży bo wybrał karierę (jest jakimś turbo ważnym profesorem/doktorem). Nie wie jednak, że mama nie powiedziała mu jak się rozstawali, że jest w ciąży. Kiedyś spotkali się jak Daniel miał 6 lat i ojciec już się domyslał, że Daniel może być jego, ale matka zaprzeczyła. Dlatego zwiazek z Adelina traktował bardzo luźno bo skupił się na misji ojciec. W ksiazce też nie było jakiegoś turbo zakochania w Martynie, ale na pewno była bardzo duża chemia seksualna, ktorej w mojej opinii w filmie zabrakło.

ocenił(a) film na 8
doroti

Nie wiem czemu tak niskie oceny. Film jest wciągający.

ocenił(a) film na 5
doroti

Mi tam Wieniawa nie przeszkadza, są gorsze aktorki, natomiast film taki sobie. Był dobry pomysł ale kiesko to wyreżyserowano, aktorzy słabo zagrali... zero,ale to absolutnie zero chemii między bohaterami w scenach sexy. Za dużo golizny,za mało napięcia sexualnego

ocenił(a) film na 6
Agnes_Travel

Zgadzam się, chemii zero miedzy Grochowska, a młodym aktorem. Może powinni z tego zrobić serial bo chyba było za mało czasu, żeby rozbudować to napięcie. Prawda jest taka, że ksiazka nie byla arcydziełem, jest wiele ciekawszych książkowych pozycji do nakręcenia. Film wyszedł przyzwoicie, ale myślałam, że będzie lepiej.

doroti

Była chemia między Małaszyńskim, a Grochowską!

doroti

Jak dla mnie wieniawa spoko gra wiarygodnie ale ten film to bardziej jak pilot serialu

doroti

Wybudują dla mnie pomnik papieżowo-marxistowsko-lenienistyczny! W propagandzie robię! Spy from FBI must due in may! Jestem Mikołaj Kopernik! W UFO nie wierzę oraz w biblię też nie! Księgę satanistyczną 666 napisałem dla Watykanu!

doroti

Wybudują dla mnie pomnik papieżowo-marxistowsko-lenienistyczny! W propagandzie robię! Spy from FBI must due in may! Jestem Mikołaj Kopernik! W UFO nie wierzę oraz w biblię też nie! Księgę satanistyczną 666 napisałem dla Watykanu!

doroti

Dokładnie to samo pomyslalam, bo dla mnie film bardzo dobry, wciągający, muzyka, klimat, napiecie, akcja, wszystko wyważone. Dobrze oglądało mi się Wieniwę na ekranie, Malaszynski mnie bardzo zaskoczył w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Film godny obejrzenia.

ni_na_ce

nie da sie ogladac..

ocenił(a) film na 2
ni_na_ce

o, litości!! jakie napięcie? przysięgam, nie złośliwie pytam - gdzie tu było napięcie?

ocenił(a) film na 6
doroti

Najbardziej mi absurdalnie komiczna postać Małaszyńskiego przeszkadzała, jakby z kreskówki go wzięli. 

A sama Wieniawa to spoko. Cycki pokazała, więc szanuję, bo lubię cycki. I w ogóle całkiem sporo seksów było, a też seksy lubię, no to to był plus, choć w sumie jakby była Boczarska zamiast Grochowskiej, no to by o 2 punkty w górę podskoczyła ocena. 

RipRoy

W której minucie, bo nie chcę calości przewijać. Z góry dziekuję!

ocenił(a) film na 4
namo

Lol

ocenił(a) film na 6
namo

o nie, nie ma tak łatwo, jeśli czegoś się o życiu nauczyłem, to że o cycki trzeba się starać, nikt ci ich na tacy nie poda.

namo

Nie ma letko dobrze wiemy

RipRoy

Jakby była  Doda, Krupa i jakaś inna goła dupa też byłoby gites

ocenił(a) film na 5
doroti

Dałem 5, ale tylko za fajne cycki Julki.

ocenił(a) film na 7
doroti

Bo na hejt panujaą mody. Była moda na hejtowanie Pazury, Karolaka, Szyca teraz na Wieniawe.

miwa14

Ja Wienawie hejtuje, a i owszem jej ale cycuszków to już nie

ocenił(a) film na 8
doroti

Wg mnie Wieniawa zagrała naprawdę dobrze. Też nie rozumiem za co ludzie tak mocno ją hejtują. Niektórzy nawet jednego filmu z nią nie obejrzeli a już się wypowiadają jaka słaba z niej aktorka.

hipnotajzing

Piemkny film z Wieniawą Nie cudzołóż i nie kradnij  czy cuś no super gdyby nie koleś który gadał cały czas to bezbożnik j...... to usnąć z nudów możnaby. 

ocenił(a) film na 2
doroti

TYLKO Wieniawa zagrała tu dobrze - choć sama jestem zdumiona, że to piszę ;D

ocenił(a) film na 3
doroti

Tutaj się Pan grubo myli. Postać Grochowskiej jest dużo lepsza. Co takiego pokazuje Wieniawa po za Cyckami i jękami. Kolejna Gwiazdeczka wypromowana przez Media

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones