PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208497}

Katakumby

Catacombs
5,1 12 341
ocen
5,1 10 1 12341
Katakumby
powrót do forum filmu Katakumby

Nie mam pojęcia jak ocenić ten film... Początek - super, koniec - super, cała reszta - N U D
A. Mogli wymyślić innego ' potwora', bo w momencie gdy usłyszałam o 'antychryście z
maską kozła', miałam ochotę wyłączyć to w cholerę. W sumie dużo i tak bym nie straciła,
laska popieprza godzinę przez korytarze, drąc się ile sił w płucach. Szkoda zmarnowanego
pomysłu, bo gdyby inaczej zaaranżować te 50 minut jej latania po korytarzach, to film mógłby
być świetny. A za ten chłam, mogę maksymalnie dać 4/10 i to tylko za końcówkę.

ocenił(a) film na 6
pannatoffi

mam bardzo podobny kłopot z oceną tego filmu. to jeden z niewielu horrorów do których po prostu nie mam ochoty wracać. chociaż mówiąc szczerze, gdy oglądałam go w nocy, przeraził mnie nie tyle co efektami czy fabułą to samą historią. gdy wyobraziłam sobie siebie na miejscu tej dziewczyny, to po prostu serce mi zamierało. i jeszcze ten moment z facetem, który nagle zniknął z dziury. ale właśnie jak już jestem przy tym temacie to trochę to było niewytłumaczalne. jak niby mógł się stamtąd sam wydostać, skoro wcześniej z jej pomocą i jeszcze z deską wbitą w nogę nie mógł się nawet ruszyć. ta scena była mało prawdopodobna. ale muszę przyznać, że jako horror jest ok :)

ocenił(a) film na 3
pannatoffi

Film przestroga
Zamiast rozsądzać czy to jest dobry czy zły film. To warto zwrócić uwagę na coś co w nim przemawia to Film przestroga. Nad tym by nie robić debilnych żartów i nikogo nie straszyć bo nie wiadomo jak ten ktoś zareaguje.
Co do samego filmu. Same miejsce to choroby, brud, zepsute powietrze, woda... i banda dorosłych zachowujących się debilnie. Co można robić w takim miejscu .. omijać. Wiadomym jest, że ktoś w takiej sytuacji przeżywając coś takiego jest na takim stadium psychofizycznym, że reaguje nie codziennie. Zachowanie wszystkich w filmie jest niewłaściwe. Ludzie w błahych codziennych sprawach często reagują bezmyślnie ... w napięciu, zakłopotaniu z zamglonym obrazem rzeczywistości. Przestańcie robić durne żarty ze straszeniem kogokolwiek to jest totalny debilizm i ten film świetnie to ukazuje.

ocenił(a) film na 2
nander

Niekoniecznie, nikt na co dzień nie znajduję się w takiej sytuacji jak bohaterka filmu. Dlatego uważam że przykład jest zbyt odrealniony. Gdyby taki film przestroga rozgrywał się w jakiś normalnych okolicznościach to jeszcze rozumiem wtedy widz może się z tym utożsamić i przekaz lepiej by dotarł do widza. A tak? Kto na gania się po katakumbach robiąc sobie żarty. No nikt a jak już to może byłby pojedynczy przypadek .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones